Czy tatuaż w miejscu intymnym wzory to dobry pomysł?

Od dobrych kilku lat zauważamy znacznie rosnące zainteresowanie zdobieniem swoich miejsc intymnym. Są to nie tylko formy nowoczesnej depilacji połączone z farbowaniem łonowych włosów na kolory znacznie się wyróżniające. Mamy na myśli również tatuaż w miejscu intymnym wzory. Wybierzmy sprawdzone studio tatuażu, które przestrzega wszelkich zasad higieny.

Kto się decyduje na tatuaż w miejscu intymnym?

Chociaż tatuaż w miejscu intymnym wzory jest niewidoczny u naszych znajomych/rodziny, to nie oznacza, że ich nie ma. Tatuaże w takich miejscach mogą nieco wychodzić poza obszar zakrywany najczęściej przez bieliznę czy też być pod nią schowane całkowicie. Kobiety decydują się najczęściej na opcję numer jeden. Ona właśnie dodaje im nieco tajemniczości oraz seksualności.

Tatuaże w intymnych miejscach dziewczyn to najczęściej projekty, do których wykorzystuje się jedynie czarny tusz. Jednak oczywiście tatuaże kolorowe także się wykonuje. Przede wszystkim jest to związane z tym, że panująca moda powróciła do dawnych czasów, w których najczęściej wykonywało się właśnie tatuaże kolorowe.

Intrygujące prace

Tatuaże w miejscach intymnych u panów są najczęściej projektami raczej niewielkich rozmiarów. Niektóre są oczywiście większe, ale wówczas zachodzą na inne obszary ciała, dlatego też intymne tatuaże po prostu stanowią jedynie część jakiegoś większego projektu.

Męskie oraz damskie tatuaże w miejscach intymnych bardzo często mają kompozycję rozległą. Łączą się chociażby z kolczykami różnego rodzaju. Wówczas uzyskują bardzo spójny charakter całego zdobienia naszego ciała.