Netflix filmy romantyczne, które śmieszą i wzruszają!

Jeśli mowa o miejscu, w którym jest szeroki wybór, różnego rodzaju filmów, na myśl przychodzi Netflix. Filmy romantyczne, dramatyczne, pełne akcji, czy też wciągających wątków kryminalnych, to tylko cześć tego, co najpopularniejsza platforma filmowa ma do zaoferowania. Dziś przede wszystkim pod lupę bierzemy miłosne historię, pełne romantycznych uniesień, które są doskonałym wyborem zarówno na samotne popołudnie, wieczór z przyjaciółką, jak i randkę we dwoje. 

Netflix filmy romantyczne, które warto obejrzeć!

1. Jeśli filmy romantyczne Netflix to Notting Hill jest klasyką gatunku! Film przedstawia trudną, miłosną historię w komediowym ujęciu. Choć fabuła może wydawać się dość prozaiczna, ma coś w sobie, co wciąga widza. Do tego świetna obsada, w rolach głównych: przystojny Hugh Grant, i piękna Julia Roberts. 

2. Jak nie stracić chłopaka w dziesięć dni! To komedia gwarantująca sporą dawkę śmiechu. W zabawny sposób obnaża, a także nieco przerysowuje typowe babskie, jak i męskie nawyki i humory. Pozwala utożsamić się z bohaterami i rozerwać przy ich wesołych perypetiach. Co, ciekawe tutaj miłość totalnie nie była planowana, ale jak się okazuje, uczucia bywają bardzo silne. W rolach głównych wystąpili: Kate Hudson, Matthew McConaughey. 

3. Randki od święta, to jeden z najnowszych filmów romantycznych, jaki pojawił się na Netlfix. To lekka i bardzo przyjemna historia dwojga singli, którzy wyraźnie mają dosyć samotności. W rolach głównych wystąpili Emma Roberts i Luke Bracey.