Joanna Chitruszko ikoną kobiecości

Wyobraźmy sobie idealną panią domu, która oprócz swoich codziennych obowiązków zaraża cały świat optymizmem i miłością. Joanna Chitruszko sprawnie pokonuje wszystkie wyzwania pojawiające się na jej drodze, a kiedy dostrzeże w swoim życiu cytryny- z niebywałą gracją przerabia je na wyśmienitą lemoniadę. Już od ponad 25 lat zakochana na zabój w swoim mężu- Pawle Małaszyńskim podaje pomocą dłoń każdemu, kto tylko o to poprosi. Idealna mama dwójki cudownych dzieciaków cieszy się poszanowaniem i uwielbieniem wśród społeczności Białegostoku. 

W życiu zawodowym jest ściśle związana z tańcem i choreografią, jej mąż- aktor- odnosi sukcesy przed kamerą na czerwonych dywanach, ona sama zaś dba o duchowy i taneczny rozwój. Joanna Chitruszko wierzy, że kluczem do sukcesu jest upór i determinacja. Każdego dnia pokazuje jak wiele dobrego może wnieść do życia każdego z nas pozytywna energia i motywacja. 

Dzieci tej szczęśliwej pary są prawdziwą kropką nad I w codzienności. Jeremiasz i Lea mają wspaniałych rodziców, którym nie straszne jest żadne wyzwanie. Dzięki swojemu optymizmowi Joanna otacza się gronem wspaniałych przyjaciół, którzy wspierają ją w dążeniu do sukcesu i wspólnie pomagają realizować nawet najskrytsze i nierealne marzenia. Paweł i Joanna zaplanowali na swoją 25 rocznicę wycieczkę do Rzymu, jednak obecnie panująca sytuacja na świecie skutecznie pokrzyżowała im planu. W obecnej sytuacji możemy mieć jedynie ogromną nadzieję, że każda ich kolejna rocznica pójdzie zgodnie z planem i przyniesie ogrom radości.