Kim jest Izabela Macudzińska?

Izabela Macudzińska dała się poznać widzom programu „Królowe życia” w czwartej edycji. Szybko się stała jedną z ulubionych uczestniczek tego programu. Dzięki swojej nietuzinkowej osobowości oraz wesołemu usposobieniu fanów jej nie brakuje. Iza jest na co dzień bardzo poważną bizneswoman, a do tego żoną oraz matką. Idealnie godzi swoje życie zawodowe z życiem prywatnym.

Najważniejsze informacje

Najchętniej o Izabeli Macudzińskiej dowiedzielibyśmy się absolutnie wszystkiego. Jest to bardzo ciekawa osoba. Co warto widzieć o Izabeli? Musimy wiedzieć, że Izabela Macudzińska w programie występuje ze swoim mężem – Patrykiem Borowiakiem. Od niedawna są małżeństwa.

Swoje urodziny Izabela obchodzi 22 stycznia. Urodziła się w 1984 roku. Iza razem ze swoim mężem Patrykiem są założycielami butiku Just Unique. Izabela Macudzińska nie tylko prowadzi swoją własną markę i sklep internetowy, ale także zajmuje się projektowaniem damskich ubrań, które są dostępne w kolekcji o nazwie Just Unique. Iza również prowadzi sklep stacjonarny. Jeśli jesteśmy zainteresowane zakupami, to musimy się udać do Poznania, dokładnie na aleją Marcinkowskiego 13.

Intrygujące fryzury

Fryzury Izabeli zmieniają się niezwykle często. Lubi je dopasowywać do swoich stylizacji. Często ją możemy oglądać z długimi oraz prostymi blond włosami. Niejednokrotnie także skraca swoje włosy wręcz drastycznie. Izabela się także zdecydowała na doczepienie długich oraz bujnych loków, a taką jej metamorfozę podziwiać mogłyśmy oczywiście na Instagramie.