Kim jest Krzysztof Miruć?

Interesujesz się programami telewizyjnymi o tematyce remontowej? Postać Krzysztofa Mirucia na pewno jest Ci znana! Architekt zadebiutował na szklanym ekranie jako gospodarz Garażu marzeń i od tego czasu prowadził jeszcze wiele innych programów telewizyjnych. Kim jest Krzysztof Miruć zawodowo i prywatnie? Tego dowiesz się z poniższego artykułu!

Kim jest Krzysztof Miruć?

Krzysztof Miruć ma 45 lat, nietrudno zatem obliczyć, że urodził się w 1976 roku. Mężczyzna pochodzi z Giżycka. Studiował na kierunku architektura na Politechnice Warszawskiej, a także na prestiżowej uczelni Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette w Paryżu. Na szklanym ekranie zadebiutował w programie TVN Turbo Garaż marzeń. Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji HGTV, gdzie prowadzi programy Zgłoś remont oraz Weekendowa metamorfoza. Występował również na antenie TVN Style, gdzie z Agatą Młynarską prowadził program Eks-tra zmiana. Ponadto jest współzałożycielem i głównym projektant jednej z warszawskich pracowni artystycznych, która specjalizuje się w projektowaniu architektury, a także wnętrz biurowych. Pełni również rolę dyrektora kreatywnego w firmie Cztery Kąty.
Wiele fanek Krzysztofa Mirucia interesuje, czy ma on partnerkę. Niestety na temat życia prywatnego przystojnego architekta nie wiadomo wiele. On sam przyznaje się jedynie, że w życiu prywatnym, zupełnie inaczej niż w zawodowym, działa spontanicznie i często idzie na żywioł.
Krzystof Miruć prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @krzysztof.miruc. Aktualnie jego profil śledzi ponad 127 tysięcy użytkowników tego serwisu.