Kim jest Mikołaj Jędruszczak?

Mikołaj Jędruszczak jest utytułowanym sportowcem w dziedzinie tenisa. Od kilku lat rozwija też karierę modela i influencera. Co jest prawdą na jego temat a co plotkami?

Skąd pochodzi Mikołaj Jędruszczak?

Urodził się w 1993 roku w Toruniu, ma młodszego brata Marcela, który w ślad za starszym bratem też jest tenisistą. Mikołaj mimo młodego wieku jest już znany z wielu osiągnięć. Jego pierwszym i najważniejszym to kariera sportowa – wielokrotny medalista tenisowy w różnych kategoriach wiekowych. W 2013 roku doszedł do finału mistrzostw Polski w grze podwójnej, rok później w parach mieszanych a dwa lata po tym również zdobył medal. Od 2013 roku jest trenerem.

Love Island, instagram, influencerstwo

W 2019 roku wziąl udział w pierwszej edycji realityshow „Love Island”, którą wygrał wraz ze swoją partnerką Sylwią Madeńską. Następnie rok później dostali angaż do show „Taniec z gwiazdami” gdzie nie zajęli wysokiego miejsca bo uplasowali się dopiero na 7 pozycji. Mikołaj prowadzi swoje media społecznościowe 

Rozstanie z Sylwią Madeńską i pies Oreo

Para rozstała się z hukiem Jeszce w trakcie „Tańca z Gwiazdami” a każde z byłych partnerów twierdzi, że zerwało a nie zostali rzuceni. Największą ofiarą konfliktu okazał się niestety pupil pary rasy Shitzu o imieniu Oreo. Pomysł zakupu psa powstał z inicjatywy Sylwii jednak w trakcie relacji Mikołaj Jędruszczak twierdził, że to on się nim zajmował najbardziej. Walka o zwierzę przybrała spore rozmiary a sprawa toczy się obecnie w sądzie.