Kim jest zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Top Model” Paulina Papierska?

Stacja TVN przyzwyczaiła nas do tego, że potrafią nas zaskoczyć bardzo ciekawymi programami rozrywkowymi. Jednym z nich jest program „Top Model”, który jest już emitowany przez wiele, wiele lat. Wróćmy pamięcią do pierwszej edycji programu. Program zwyciężyła Paulina Papierska. Kim jest kobieta? Co obecnie u niej słychać?

Eksperci wróżyli jej ogromną karierę

Program „Top Model” był tak charakterystyczny, że widzowie od razu go pokochali. W zasadzie kochają go do dnia dzisiejszego. Nie ma co się dziwić, jest on naprawdę fantastyczny. Wypromował wiele osób, które robią karierę w modelingu. Rozpoczęła to Paulina Papierskaktóra wygrała pierwszą edycję programu. Pomimo, że nie była najweselszą uczestniczką, to podbiła serca widzów. Po zakończeniu programu rozpoczęła wielką karierę. Jedyną jej wadą była nieznajomość języka angielskiego.

Jednak pomimo wielu atutów i ogromnej szansy kobieta z czasem porzuciła modeling. Jej fani bardzo tego żałowali.

Co obecnie słychać u Pauliny?

Paulina Papierska w zasadzie wycofała się całkowicie nie tylko z modelingu, ale również ze świata show biznesu. Musimy przyznać, że trudno jest znaleźć o niej jakieś informacje. Jednak nam się udało. Dla wielu osób może być to niemały szok, ale Paulina Papierska została już matką. Kobieta postanowiła się zająć i poświęcić na dobre swojej rodzinie. O niczym innym tak nie marzyła, jak mieć rodzinę i co więcej mieć dla kogo żyć. Musimy przyznać, że te plany jej się udało zrealizować. Co więcej kobieta pomimo upływu lat nadal zachwyca nas swoją urodą.