Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber jest utalentowaną aktorką, której sławę przyniósł udział w serialu pod tytułem „Gliniarze”. Fani jednak chętnie zapoznaliby się z jej życiem prywatnym. Czy czegoś się dowiemy? A może Ewelina chroni swoją prywatność jak może?

Kariera zawodowa

Ewelina Ruckgaber przede wszystkim jest aktorką występującą w serialach. Jednak występuje także na deskach teatralnych. Świetnie wypadała w musicalu o tytule „Król Maciuś I”. Jednak największą popularność wśród widzów przyniósł jej serial „Gliniarze”. Jest to serial paradokumentalny. Serial ten jest emitowany w telewizji Polsat od roku 2016. W serialu tym gra niezawodną aspirant sztabową Natalię Nowak.

Życie prywatne

Jeśli chodzi o życie prywatne, to aktorka jest niezmiernie dyskretna. W mediach społecznościowych niewiele zdradza. Nie wiemy nawet czy jest z kimś na stałe związana. Jednak co nieco wiemy o jej rodzicach, a to już zawsze coś. Mama aktorki śpiewała w popularnej kapeli Czerniakowskiej. To właśnie w tej kapeli poznała ojca Eweliny – popularnego aktorka Józefa Poloka. Jak oboje przyznają to była miłość od pierwszego wejrzenia. Owocem tej miłości jest wspaniała osoba i genialna aktorka Ewelina.

Fani doszukują się u Eweliny poprawiania urody poprzez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Czy jest to słuszne? Kobieta przyznaje, że nie zmieniała niczego w swoje urodzie poza ustami. Fanom nie pozostaje nic innego jak jej zaufać i tego właśnie się trzymać. Musimy przyznać, że kobieta jest prześliczna i stąd może pewne tego rodzaju domysły.