Kim jest Natalia Jakuła?

Natalia Jakuła jest partnerką Tomasza Iwana. Nic dziwnego, że o jej życiu prywatnym chcemy wiedzieć najlepiej wszystko. Wiadomo, że związki na pograniczu show-biznesu oraz sportu budzą zawsze sporą ciekawość zarówno wśród mediów. jak i także fanów piłki nożnej.

Początki kariery

Natalia Jakuła swoją karierę rozpoczęła w roku 2008. Występowała w takich stacjach jak: 4fun.tv oraz Viva Polska. Była na stacjach tych prowadzącą wielu programów rozrywkowych. Był to chociażby program „Happy Hour” czy też „Dziewczyny w bikini”. Była także w Wirtualnej Polsce prezenterką sportową. Później zniknęła z mediów. Związała się prywatnie z byłym piłkarzem reprezentacji Polski – Tomaszem Iwanem. Mężczyzna znany jest nie tylko fanom piłki nożnej oraz także fanom przemysłu rozrywkowego. Między innymi Tomasz Iwan zagrał w teledysku zespołu Monopol.

Spora różnica wieku

Partnerka Tomasza Iwana jest sporo od niego młodsza. Jest to bowiem aż piętnaście lat różnicy. Natalia Jakuła urodziła się 12 kwietnia 1986 roku. Ma zatem obecnie 32 lata. Na początku 2017 roku para została rodzicami. Urodził się im synek Wiktor. Natalia Jakuła w swoich mediach społecznościowych nie ukrywała sporej radości z macierzyństwa. Chętnie także dzieliła się ze swoimi fanami radami oraz przemyśleniami.

Wtedy właśnie był prawdziwy baby boom pośród polskich WAG’s. Natalia Jakuła założyła wówczas blog parentingowy. Nie brakowało na nim prywatnych zdjęć oraz wyzwań zarówno przyszłej matki, jak i także przyszłego taty. Naprawdę blog był wartościowy.