Kim jest Zuzanna Borucka?

Zuzanna Borucka jest polską vlogerką oraz blogerką. Kobieta zasłynęła dzięki serii bardzo ciekawych filmików, które zamieszcza na serwisie YouTube. Filmiki początkowo nagrywała pod pseudonimem „Szalona Zuzia”. Kanał ten jednak został zawieszony i obecnie Zuzannę znajdziemy pod pseudonimem „Banshee”.

Życie prywatne

Zuzanna Borucka pochodzi z małej miejscowości Laskowo Stare. Miejsce to znajduje się niedaleko Piły. Jej mama jest z wykształcenia nauczycielką niemieckiego, ale pracuje w restauracji, którą prowadzi razem z ojcem Zuzi. Zuzanna ma także starszego brata. Przy kręceniu swoich filmików towarzyszy jej kilka postaci. Jedną z nich jest Iwona. Następną osobą jest jej przyjaciel Karol. Karol posiada na serwisie YouTube kanał Bzdurny Karton. Na filmikach także nie brakuje ukochanego Zuzi – Igor.

Zuzanna Borucka w sieci

Gdyby nie sam Internet, to kto wie, czy byśmy o Zuzannie Boruckiej w ogóle usłyszeli. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Zuzanna w Internecie zaistniała dzięki video blogowi, który to pod koniec 2013 roku zaczęła publikować na YouTube. Jej obecny kanał – Banshee cieszy się ogromną popularnością. Kanał ten cieszy się jedną z większych liczby subskrypcji jeśli chodzi o polski Internet. Bowiem ma ich ponad siedemset tysięcy. Każdy z filmików na swoim koncie ma po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Filmiki kręcone przez Zuzannę Borucką mają life-stylową tematykę. Na nich możemy zobaczyć recenzję zakupów, opowieści o filmach, jedzeniu, urodzie oraz także gadżetach. Sam tematyczny przekrój jest bardzo szeroki oraz oscyluje wokół wszelkich zainteresowań obecnych nastolatek. Zuzanna Borucka to także wielka fanka gry The Sims.