Paulina Soboń na ścieżce usłanej różami

Kreatywna młoda i ambitna Paulina Soboń zdaje się być wszechstronnie utalentowaną, internetową gwiazdą. Urodzona w 1995 roku skromna dziewczyna obecnie staje się prawdziwą ikoną popularności, rozpoznawalną przez coraz większe grono osób. Młoda mieszkanka Raszyna jest wizażystką, youtuberką, istagramerką, a także świetną gwiazdą TikToka. Swój nieopisany sukces zawdzięcza swojej otwartości i wytrwałości w dążeniu do celu. 

Paulina Soboń jest współtwórczynią popularnego kanału na youtubie o wdzięcznej nazwie „WAKSY”. Dzięki swojemu partnerowi- Przemkowi- i siostrze- Wiktorii- Paulina może prezentować wszystkie szkolne scenki z perspektywy uczniów. Doskonałe anegdoty i świetna gra aktorska zagwarantowały całej trójce rozgłos i sławę już w tak młodym wieku. 

Obecnie życie Pauliny przeszło swoistą przemianę. W ostatnim czasie youtuberka poinformowała swoich fanów o ciąży. Obecnie przygotowuje się do ślubu, działając przy tym aktywnie na swoim ulubionym kanale i udzielając porad dotyczących dzieci, ślubu i rodziny. Jej życiowe poczynaniom przygląda się niemal milion osób. 

To niezwykłe, jak duży wpływ może mieć tak młoda i barwna postać na całe internetowe życie. Swoim zapałem i optymizmem oczarowuje wszystkich widzów, a jej urok osobisty i charyzma jest ciągle podziwiany przez wszystkie internetowe czasopisma. Paulina Soboń na pewno nie odpuści świata internetowego i stale będzie dążyła do samorozwoju. Jej niepowtarzalny styl jest prawdziwą motywacją dla wszystkich, którzy pragną podnieść swoją samoocenę i stać się kimś wyjątkowym.