Domek z kontenera – opcja nie tylko na lato

Kontenery dawno już nie są wykorzystywane wyłącznie do przewożenia towarów. Coraz częściej znajduje się im nowe, a czasem wręcz zaskakujące zastosowanie. Jednym z nich jest przekształcenie ich w domek!

Dlaczego domki z kontenera stały się hitem?

Choć kojarzą się głównie z wakacjami, to coraz częściej są to obiekty całoroczne. Spotkać je można zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, jak też na prywatnych działkach. I to wcale nie w charakterze lokum czasowego, w którym mieszkać będzie np. ekipa budowlana! 

Tajemnica ich sukcesu jest banalna. Nie, nie wynika to wyłącznie ze stosunkowo niskiej ceny! Ważniejsze jest to, że domek z kontenera można postawić praktycznie wszędzie i trwa to zaledwie kilka dni. Co więcej w sieci znajdziemy coraz więcej pomysłów na to jak zmodyfikować czy też rozbudować bryłę wzbogacając ją o np. taras. I to bez konieczności zdobywania dodatkowych pozwoleń budowlanych! Zatem jest to rozwiązanie, które docenią nie tylko minimaliści, ale każdy kto szuka wygodnego, taniego w utrzymaniu, domu za miastem. Zobacz więcej na temat domek z kontenera na portalu dom-i-wnetrze.pl.