Kim jest Paulina Kobus?

Paulina Kobus jest jedną z najbardziej popularnych polskich youtuberek i jak sama przyznaje, swoją karierę na tym polu zaczynała od oglądania cudzych filmów. Zanim zdecydowała się w 2015 roku na otworzenie własnego kanału, inspirowała się influencerskich stylem życia i robieniem video, jako sposobem na pasję i pracę. Dziś jej kanał obserwuje regularnie ponad pół miliona osób!

Paulina Kobus – kariera na youtube

Kobus urodziła się w 2003 roku, jej kanał na YouTube ruszył w 2015, a dziś znajduje się w absolutnej czołówce polskich youtuberów, dla których tworzenie cyfrowych treści i przekazów video stało się sposobem na życie. Pierwsze materiały tworzyła przy użyciu amatorskiej kamery otrzymanej od rodziców, a dziś znajduje się na liście top 100 najchętniej oglądanych osób w całych polskich mediach społecznościowych.

Youtuberka urzekła publiczność poruszaniem modnych tematów lifestyle’owych, rodzinnych, modowych, ale i turystycznych. Wielu jej widzów traktuje jej treści wręcz jak wyrocznię w sprawach mody, naśladując jej ubiór, wzorując się na omawianych przez nią trendach, a często także starając się upodobnić do jej stylu bycia.

Prywatnie Paulina Kobus jest optymistką i przyciąga do siebie ludzi pozytywnie patrzących na świat. Interesuje się podróżami, aktorstwem i tańcem, dzięki czemu jej kanał cieszy się dużą różnorodnością filmów video.

Osobno prowadzi także Instagrama i konto na TikToku. W obu tych mediach śledzi ją ponad milion osób, w tym 400 000 z plusem na Instagramie i ponad sześćset trzydzieści pięć tysięcy na modnym dzisiaj TikToku.